Deco Mariage

Bukiet ślubny

Strona główna » Artykuły eksperckie » Bukiet ślubny

Wybierając bukiet, nie kieruj się aktualnymi trendami. Są dwa powody, dla których nie powinnaś zanadto brać sobie do serca, co jest modne w danym sezonie. Po pierwsze, może to nie pasować do Twojego stylu. Po drugie, idąc za modą, upodabniasz się do innych Panien Młodych.

 


Ela i Michał Barteczko / www.psfs.pl

Poszukaj kwiatów, które najbardziej przemawiają do Ciebie – może dzięki Twojej ulubionej barwie, może dzięki cudownemu zapachowi, a może dzięki wspomnieniom, jakie się z nimi wiążą. W takim przypadku bukiet będzie czymś znacznie więcej niż tylko obowiązkową ozdobą, nabierze dla Ciebie emocjonalnego znaczenia.


Ela i Michał Barteczko / www.psfs.pl

Idąc z bukietem do ołtarza, postaraj się trzymać go z wdziękiem - nie ściskaj go kurczowo, nie podnoś zbyt wysoko, nie wysuwaj daleko przed siebie, ani nie dzierż go jak buławy. Siedząc przy ołtarzu, również postaraj się trzymać go w ładny sposób. Jeśli odkładasz go na klęcznik, a chcesz, żeby bukiet atrakcyjnie wyszedł na zdjęciach, nie odwracaj go łodygami w stronę fotografa.


Kinga Taukert Studio Navigo / www.psfs.pl

Zastanów się, czy chcesz zabierać bukiet do przysięgi. W niektórych kościołach ksiądz wprost każe Pannom Młodym odłożyć bukiet z powrotem, a takie zwrócenie uwagi nie jest zbyt przyjemne. Ponadto, jeśli bukiet jest spory, możesz nim całkowicie zasłonić zakładanie obrączek. Czasami przejęte Panny Młode trzymają bukiet tak wysoko, że podczas przysięgi częściowo zasłaniają sobie twarz. W tym wspaniałym, jedynym momencie nie powinnaś być zasłonięta.


Kinga Taukert Studio Navigo / www.psfs.pl

Jeśli chcesz zachować bukiet, a z jakiegoś powodu nie możesz rzucać na oczepinach welonem, pamiętaj o przygotowaniu drugiego bukietu, którego użyjesz podczas oczepin.

Kinga Taukert
www.studionavigo.pl


Polecamy
Ostatnio dodane
2018-08-08 Szkoła tańca La Cultura Zapraszam na lekcje indywidualne , gwarantujemy naukę : tańca towarzyskiego , tańca użytkowego , podstawy bachaty oraz salsy . Czas trwania lekcji : 60 minut , profesjonalna pomoc w doborze muzyki , choreografii , która zostanie dopasowana do kwalifikacji , predyspozycji i umiejętności pary. Nauka tańca weselnego
Sosnowiec
2018-07-26 Czekoladowa Fontanna, Fotobudka !!! Wypożyczalnia czekoladowych fontann. Zaskocz swoich gości niecodzienną atrakcją. Obsługujemy wesela, bankiety, komunie, studniówki i przyjęcia z każdej innej okazji. Do dyspozycji różnego rodzaju czekoladowe oraz alkoholowe fontanny w różnych pakietach obsługi. Nowość w naszej ofercie - FOTOBUDKI! Atrakcje weselne
Kraków

Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Archiwum sond

Najbliższe śluby:

Złoty Krążek
Polecamy