wesele w górach
PlanowanieWesela.pl » Artykuły eksperckie » Białystok - wyjątkowe miejsca na zdjęcia ślubne
Przewiń do treści
Polecamy
Złoty Krążek
Ostatnio dodane
2020-03-14 Siedlisko Żuków Sauna, jacuzzi zewnętrzne z gorącą wodą i hydromasażem oraz 150m2 dom na 3ha działce na wyłączność. idealne miejsce do organizacji spotkań w nietypowym stylu. Wieczór panieński, kawalerski
Siedlce
Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Pokaż wszystko

Białystok - wyjątkowe miejsca na zdjęcia ślubne

Marzy Ci się jedyna w swoim rodzaju sesja ślubna w Białymstoku? Sprawdź te miejsca!

Fotografia ślubna to wyjątkowa pamiątka na lata - zarówno dla Ciebie, jak i dla przyszłych pokoleń. Znalezienie dobrego fotografa na ślub w Białymstoku jest niezwykle ważne -  tylko wtedy, gdy nawiążesz z nim nić porozumienia uzyskasz zdjęcia  w klimacie, o którym marzyłaś. Poszukując fotografa w Białymstoku dokładnie przeglądaj jego portfolio i zobacz, czy zdjęcia, które tam prezentuje są zgodne z Twoją estetyką. Dodatkowo możesz prowadzić także album z inspiracjami, który potem pokażesz fotografowi - wybieraj kadry, które Ci się podobają, pozy, a także zwróć uwagę na sposób obróbki zdjęcia. Masz ogromny wpływ na efekt, dlatego wykorzystaj to!  Dobrym pomysłem jest już zawczasu poszukanie idealnego pleneru w Białymstoku na zdjęcia do Twojego albumu. Zastanów się, czy zależy Ci na romantycznych miejscach - jak np. fontanna przy ratuszu w Białymstoku, czy może marzy Ci się wyjątkowy klimat w stylu retro? Wtedy doskonałe będzie Muzeum Wsi. 

Fontanna przy Ratuszu 

To miejsce, które jest wybierane przez wiele par. Nic dziwnego! W jej okolicy da się zrobić piękne i klimatyczne zdjęcia zarówno w stylu nowoczesnym, jak i retro. Z pewnością w Białymstoku to jedno z popularniejszych miejsc na zdjęcia ślubne. 

Muzeum Wsi 

Marzy Ci się sesja w nietypowym klimacie? Masz dość sztampowych sesji ślubnych, które wyglądają tak samo? Udaj się do Muzeum Wsi. W otoczeniu starych chatek i przedmiotów niczym z mieszkania prababci z pewnością zakosztujesz nietuzinkowych i  profesjonalnych zdjęć ślubnych

Park Lubomirskich 

To przepiękne miejsce na sesję zdjęciową. Malowniczy park ze stawami, bujną roślinnością i pięknym pałacem Lubomirskich, w którym aktualnie mieści się Wyższa Szkoła Administracji Publicznej im. Stanisława Staszica z pewnością stanie się wymarzoną lokalizacją wielu par. Z łatwością można tu znaleźć wyjątkowe plenery do zdjęć. 

slub_7600445454750.jpeg

Pałac Branickich

Pałac Branickich i jego elegancki ogród francuski wydaje się wręcz stworzony na sesję ślubną. Z powodzeniem można zrealizować tutaj zdjęcia w przeróżnych klimatach - minimalistycznym, nowoczesnym, retro, romantycznym i boho. 

Warto zadbać o to, by Twoja sesja ślubna w Białymstoku była wyjątkowa. To pamiątka na lata! Białystok oferuje wiele wyjątkowych lokalizacji, w których bez problemu można stworzyć unikalną sesję zdjęciową dla każdej pary.