PlanowanieWesela.pl » Artykuły eksperckie » 2 zabiegi, dzięki którym szybko poprawisz swój wygląd przed ślubem
Przewiń do treści
Polecamy
Złoty Krążek
Ostatnio dodane
2021-06-12 GaleriaDruku.com.pl - fotoobrazy na płótnie Fotografia ślubna
Rybnik
2021-06-12 Merkury - moda męska Męska moda ślubna
Wrocław
Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Pokaż wszystko

2 zabiegi, dzięki którym szybko poprawisz swój wygląd przed ślubem

Każda panna młoda chce wyglądać wyjątkowo w dniu ślubu, dlatego oprócz zakupu wymarzonej sukni i dodatków, inwestuje w swój wygląd. Kosmetologia i medycyna estetyczna mogą zaoferować kilka zabiegów, których efekty są natychmiastowe i szybko widoczne, a dodatkowo, można je wykonywać nawet na kilka dni przed ślubem.

1. Infuzja tlenowa

2. Lipoliza

Do najczęściej wybieranych zabiegów należą te ujędrniające skórę, poprawiające owal twarzy i oczyszczające. Panie głównie dbają o twarz, nie zapominają jednak o innych częściach ciała, szczególnie tych, które pozostają odsłonięte.

Infuzja tlenowa

Infuzja tlenowa należy do grupy zabiegów nieinwazyjnych, wykonywanych u osób o każdym typie skóry. Podczas procedury za pomocą hiperbarycznego tlenu do skóry dostarczane są składniki aktywne, których zadaniem jest szybkie odmłodzenie, poprawa kolorytu oraz nawilżenie i rozświetlenie. Efekty są widoczne natychmiast - skóra jest widocznie młodsza, jędrniejsza i bardziej promienna. Znikają drobne przebarwienia oraz niewielkie, płytkie zmarszczki. Dodatkowo zwiększa się przepływ krwi, co bezpośrednio wpływa na lepsze odżywienie komórek skóry i pobudzenie jej do procesów naturalnej odbudowy. Infuzję tlenową w https://cmeik.pl/portfolio-item/infuzja-tlenowa/ można wykonać w obszarze twarzy, szyi, dekoltu i na skórze głowy.

glowne_treatment-554-7776.jpg

Lipoliza

Z lipolizy korzystają głównie panie, które borykają się z problemem nieusuwalnego na skutek ćwiczeń lub diety tłuszczu, nagromadzonego miejscowo. Miejsce poddawane zabiegowi jest ostrzykiwane substancją, powodującą kontrolowany stan zapalny w tkance tłuszczowej. Na skutek tego tkanka ta rozpada się i w naturalny sposób zostaje wydalona z organizmu. Lipoliza to krótki zabieg, który pozwala pozbyć się m.in. drugiego podbródka, bawolego karku lub tłuszczaków, na jego pełny efekt trzeba jednak poczekać kilka dni. Specjaliści z https://cmeik.pl/portfolio-item/lipoliza/ zalecają, aby przez pierwsze trzy doby po wykonaniu lipolizy unikać opalania, gorących kąpieli, wizyt na basenie lub na saunie, oraz zrezygnować z wykonywania nadmiernie obciążających ćwiczeń. Ze względu na możliwość wystąpienia tkliwości skóry, jej obrzęków lub delikatnego rumienia, zaleca się poddanie zabiegowi na kilka dni przed ważną okazją. Lipoliza nie zastępuje liposukcji, może być stosowana jedynie miejscowo.

Choć sama lipoliza przynosi wymierne skutki odchudzające, to można je zwiększyć, decydując się na dodatkowe zabiegi uzupełniające. Najczęściej polecanymi są endermologia z https://cmeik.pl oraz drenaż limfatyczny.