Lillien.pl

Zespoły weselne - Białystok

Strona główna » Zespoły weselne » Podlaskie » Białystok » Prezenter Muzyczny Wojtek Kulikowski - DJ WOJTECKI

Prezenter Muzyczny Wojtek Kulikowski - DJ WOJTECKI

Białystok

Telefony: kom. 570 250 155
E-mail: wyślij wiadomość
Strona WWW: www.djwojtecki.pl

Witam,

Jestem prezenterem muzycznym z wieloletnim doświadczeniem, gram różne style muzyczne(zawsze ustalane z zamawiającym,zasada-mówisz i masz(szeroki repertuar muzyczny).
Prowadzę zabawy dla dzieci i dorosłych,biesiady,konkursy,animacje jak również oczepiny(szeroki wybór zabaw i oczepin). Posiadam wysokiej i niezawodnej jakoś sprzęt nagłośnieniowy,oświetleniowy,konsolę oraz wszystko co potrzebne do zorganizowania klimatycznego,niepowtarzalnego,oryginalnego przyjęcia weselnego.
Świadczę również usługi dekoracji światłem sal weselnych,stwórz niepowtarzalny klimat na swoim przyjęciu weselnym dzięki czemu twoi goście zapamiętają je na długie lata.
Wszystkich zainteresowanych zorganizowaniem pięknego przyjęcia weselnego w dobrym klimacie zapraszam do współpracy.

pozdrawiam
DJ WOJTECKI :)

Zadzwoń i zapytaj,może to właśnie twój termin okaże się wolny.
Ostatnie wolne terminy na 2016 r. :-)

Polecamy
Ostatnio dodane
2016-12-05 Studio Foto-Video P.A. Ginter NOWOCZESNE PODEJŚCIE DO KLASYCZNYCH USŁUG. Jeśli szukasz fotografa, który uwieczni twoje wydarzenie, to właśnie go znalazłeś, nie szukaj więc dalej! Fotografowanie w naszym wykonaniu to nie tylko praca, to coś więcej! To nasza pasja, każde zdjęcie to przemyślana kompozycja, która Was zachwyci. Fotografia ślubna
Poznań
2016-12-05 Studio Foto-Video P.A. Ginter NOWOCZESNE PODEJŚCIE DO KLASYCZNYCH USŁUG. Jeśli szukasz fotografa, który uwieczni twoje wydarzenie, to właśnie go znalazłeś, nie szukaj więc dalej! Fotografowanie w naszym wykonaniu to nie tylko praca, to coś więcej! To nasza pasja, każde zdjęcie to przemyślana kompozycja, która Was zachwyci. Wideofilmowanie
Poznań
2016-12-05 Emjot Studio Wideofilmowanie
Biała Podlaska

Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Archiwum sond

Najbliższe śluby:

Złoty Krążek
Polecamy