wesele w górach

Zespoły weselne - Białystok

Strona główna » Zespoły weselne » Podlaskie » Białystok » DJ NA WESELE BIAŁYSTOK PODLASIE - DJ TWINS PAWEŁ TUROWSKI

DJ NA WESELE BIAŁYSTOK PODLASIE - DJ TWINS PAWEŁ TUROWSKI

Białystok, ul. Sikorskiego 12/2

Telefony: kom. 504 155 074
E-mail: wyślij wiadomość
Strona WWW: www.djtwins.pl

Inne: DJ NA WESELE WESELA DJ TWINS PROFESJONALNA OBSŁUGA WESEL, BANKIETÓW , STUDNIÓWEK, BOGATY REPERTUAR MUZYCZNY, PONAD 10 LAT DOŚWIADCZENIA, LASER SHOW,BAŃSKI MYDLANE, KONFETTI, KONKURSY OCZEPINY WWW.DJTWINS.PL TEL 504155074 ZE MNĄ TWOJE WESELE BĘDZIE NIE ZAPOMNIANE

O MNIE

Nazywam się Paweł Turowski (DJ TWINS) od roku 1998 działam na rynku muzycznym jako DJ oraz jako lider zespoł muzycznego TWINS ( www.twins.prv.pl) gdzie zespół do tej pory cieszy się z takich Hitów jak AWARIA, SŁOŃCE , NIEC NIE ROZUMIESZ , TAKA GRA , I WIELE WIELE INNYCH . W roku 2000 napisałem piosenkę urodzinową dla rozgłośni radiowej pt DLA CIEBIE GRA RADIO JARD 89,2 w Białymstoku która piosenka ta stała się główną czołówką i wizytówką rozgłośni którą możecie usłyszeć aż do dziś na fali radia JARD 89,2 FM.

Imprezy, które prowadzę przykładam się bardzo do nich bardzo profesjonalnie z każdej strony zarówno muzycznej jak i oświetleniowej oraz w szczególności do prowadzenia jako wodzirej lub konferansjer. Muzykę jaką mixuję podczas imprez weselnych, bankietów są to tylko i wyłącznie HITY radiowe oraz wielkie przeboje lat 80-90 jak i również nowości które goszczą aktualnie w dyskotekach. Nie gram muzyki, która nie porywa publiczności na parkiet lub utworów, które są mało znane publiczności. Repertuar jaki posiadam przez tyle lat to około 10.000 utworów które w dalszym ciągu się powiększają z tygodnia na tydzień.

Zapraszam wszystkich do współpracy, a w 100% Imprezy, które poprowadzę na pewno nie będą zapomniane.

Dj TWINS Paweł Turowski

DJ NA WESELE BIAŁYSTOK PODLASIE - DJ TWINS PAWEŁ TUROWSKI - Galeria zdjęć
Złoty Krążek
Polecamy