Zespoły weselne - Warszawa

Strona główna » Zespoły weselne » Mazowieckie » Warszawa » Dj na wesele - Oprawa muzyczna imprez

Dj na wesele - Oprawa muzyczna imprez

Warszawa

Telefony: kom. 782 484 055
E-mail: wyślij wiadomość
Strona WWW: www.twojaimpreza.pl

Inne: Wesele to impreza której organizacja wymaga wiele pracy i zaangażowania samej Pary Młodej. Przed datą ślubu wszystko musi być zapięte na ostatni guzik. Wielu gości przyjedzie z daleka, niektórych dawno nie widzieliście. Niema innej rady, wesele po-prostu musi być udane!

DJ I WODZIREJ | DJ NA WESELE

Wesele to impreza której organizacja wymaga wiele pracy i zaangażowania samej Pary Młodej. Przed datą ślubu wszystko musi być zapięte na ostatni guzik. Wielu gości przyjedzie z daleka, niektórych dawno nie widzieliście. Zastanawiacie się jakie wrażenie wywrą na sobie Wasze rodziny? Niema innej rady - wesele po-prostu musi być udane!

Dlatego chcielibyśmy zaoferować poprowadzenie tej najważniejszej w życiu imprezy przez najlepszych Dj-ów prezenterów. Dzięki nam na Państwa imprezie zagoszczą gwiazdy Polskiej i światowej estrady, a przeboje w ich oryginalnym wykonaniu sprawią, że każdy uczestnik zabawy spróbuje znaleźć swój kawałek parkietu.

Tylko od wyobraźni i kreatywności Młodej Pary zależy charakter i styl całej uroczystości, a my chętnie dodamy od Siebie prowadzenie, wysokiej jakości sprzęt i wybornie dobraną muzykę.

PROPOZYCJA PROWADZENIA UROCZYSTOŚCI WESELNEJ

PROWADZENIE
Doświadczony DJ zagra najbardziej taneczne utwory.
Wodzirej pracując z mikrofonem zadba o prawidłowy przebieg imprezy. Zapowie dedykacje, zainicjuje toasty i zaprosi gości do zabawy.

NIEKRĘPUJĄCE ZABAWY WESELNE
Proponujemy kilka niekrępujących konkursów ustalonych wcześniej z Młodymi. Zgodnie z weselną tradycją zaczynamy punktualnie o godzinie 24:00 od wyboru nowej Pary Młodej

MUZYKA WESELNA
Najważniejszym elementem każdego wesela jest doskonale dobrana muzyka.Z nią właśnie kojarzymy później nasze wrażenia z zabawy.

PIOSENKI KTÓRYCH NIE MOŻE ZABRAKNĄĆ
Jedzie Pociąg, Rudy się żeni, Y.M.C.A., Grek Zorba, Kalinka, Can-Can, Hej wesele, Gangnam Style, Bałkanica i wiele, wiele więcej...

DEKORACJE ŚWIATŁEM
Nadamy niepowtarzalny klimat każdemu wnętrzu, oświetlając je efektownie energo-oszczędnymi reflektorami LED.

Dj na wesele - Oprawa muzyczna imprez - Galeria zdjęć


Polecamy
Ostatnio dodane
2017-08-23 Zespół Muzyczny TROLL Nasza oferta dotyczy 1 dnia grania na weselu, błogosławieństwo, transport do 200km od Warszawy gratis. Zespoły weselne
Warszawa
2017-08-20 Egoztyczne Podróże Poślubne - Feel The Travel Opowiedzcie nam o swoich marzeniach, a my zrobimy wszystko, by Wasza podróż poślubna była niezwykle romantyczna i wyjątkowa. Nasza oferta obejmuje kraje takie jak m.in. Tajlandia, Indonezja, Filipiny, Kuba czy też Meksyk. Zapraszamy do kontaktu. Podróż poślubna
Kraków
2017-08-08 FILMSIDE Profesjonalny Film Ślubny Wideofilmowanie
Sosnowiec

Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Archiwum sond

Najbliższe śluby:

Złoty Krążek
Polecamy