wesele w górach

Zaproszenia ślubne - Katowice

Strona główna » Zaproszenia ślubne » Śląskie » Katowice » Nadzwyczajki.pl - Anna Pinkosz

Nadzwyczajki.pl - Anna Pinkosz

Katowice, ul. Rolna 43c/2

Telefony: kom. 663 911 861
E-mail: wyślij wiadomość
Strona WWW: www.nadzwyczajki.pl

Inne: Sklep internetowy Nadzwyczajki.pl specjalizuje się w produkcji papeterii ślubnej, zawsze w pełni spersonalizowanej. Są to: zaproszenia, zawieszki, winietki, menu i inne. Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów na stronie internetowej www.nadzwyczajki.pl!

Sklep internetowy oraz pracownia Nadzwyczajki.pl specjalizuje się w produkcji spersonalizowanej papeterii ślubnej. Są to zaproszenia ślubne oraz artykuły weselne takie jak: winietki weselne, zawieszki na butelki, menu weselne, tablice weselne, kartki na ciasta, kołacze, pudełka weselne, podziękowania weselne, poduszki na obrączki i inne.

Nasze produkty wykonujemy na zamówienie naszych klientów z uwzględnieniem ich próśb oraz spostrzeżeń.

Artykuły wykonujemy ręcznie z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów: papierów, wstążek, wysokiej jakości druku cyfrowego.

Zwracamy szczególną uwagę terminowość wykonywanych zleceń oraz na końcowe zadowolenie klienta, do którego podchodzimy indywidualnie.

Zapraszamy na stronę sklepu internetowego: www.nadzwyczajki.pl gdzie znajduje się cały katalog produktów z setkami zdjęć.

Z naszą pomocą organizacja Waszego szczęśliwego dnia jest łatwiejsza.

Nadzwyczajki.pl - Anna Pinkosz - Galeria zdjęć

Polecamy
Ostatnio dodane
2017-01-15 Fotovideoadi Filmowanie oraz fotografia. Posiadamy wieloletnie doświadczenie,pracujemy z pasją i pomysłem.Montujemy krótko, dynamicznie i ciekawie.Filmujemy z powietrza, z wnętrza samochodu Pary Młodej,dekorujemy salę weselną. Kliknij: https://www.youtube.com/watch?v=DrKOLuMFXhY Wideofilmowanie
Jastrzębie-Zdrój
2017-01-02 Kwiaciarnia Art-Deco Kwiaciarnie
Brożec

Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Archiwum sond

Najbliższe śluby:

Złoty Krążek
Polecamy