Zaproszenia ślubne - Katowice

Strona główna » Zaproszenia ślubne » Śląskie » Katowice » Nadzwyczajki.pl - Anna Pinkosz

Nadzwyczajki.pl - Anna Pinkosz

Katowice, ul. Rolna 43c/2

Telefony: kom. 663 911 861
E-mail: wyślij wiadomość
Strona WWW: www.nadzwyczajki.pl

Inne: Sklep internetowy Nadzwyczajki.pl specjalizuje się w produkcji papeterii ślubnej, zawsze w pełni spersonalizowanej. Są to: zaproszenia, zawieszki, winietki, menu i inne. Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów na stronie internetowej www.nadzwyczajki.pl!

Sklep internetowy oraz pracownia Nadzwyczajki.pl specjalizuje się w produkcji spersonalizowanej papeterii ślubnej. Są to zaproszenia ślubne oraz artykuły weselne takie jak: winietki weselne, zawieszki na butelki, menu weselne, tablice weselne, kartki na ciasta, kołacze, pudełka weselne, podziękowania weselne, poduszki na obrączki i inne.

Nasze produkty wykonujemy na zamówienie naszych klientów z uwzględnieniem ich próśb oraz spostrzeżeń.

Artykuły wykonujemy ręcznie z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów: papierów, wstążek, wysokiej jakości druku cyfrowego.

Zwracamy szczególną uwagę terminowość wykonywanych zleceń oraz na końcowe zadowolenie klienta, do którego podchodzimy indywidualnie.

Zapraszamy na stronę sklepu internetowego: www.nadzwyczajki.pl gdzie znajduje się cały katalog produktów z setkami zdjęć.

Z naszą pomocą organizacja Waszego szczęśliwego dnia jest łatwiejsza.

Nadzwyczajki.pl - Anna Pinkosz - Galeria zdjęć

Polecamy
Ostatnio dodane
2016-10-24 DodatkiWeselne.pl - Zaproszenia i Dodatki Ślubne bogata oferta zaproszeń i dodatków ślubnych w atrakcyjnych cenach, sklep internetowy - zapraszamy Zaproszenia ślubne
Białystok
2016-10-11 Dekoracje Światłem Światło - wykorzystywane do niedawna jedynie przy organizacji dużych imprez, staje się coraz popularniejsze przy bardziej kameralnych wydarzeniach. Profesjonalnym oświetleniem można zasmakować te elementy architektoniczne, które drażnią nasze poczucie estetyki. Dekoracje weselne
Warszawa

Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Archiwum sond

Najbliższe śluby:

Złoty Krążek
Polecamy