PlanowanieWesela.pl » Konsultanci ślubni » Świętokrzyskie » Kielce » Wytwórnia Ślubów Wedding Planner Kielce
Przewiń do treści
Polecamy
Złoty Krążek
Ostatnio dodane
2021-09-23 Czekoladowa Fontanna, Fotobudka !!! Wypożyczalnia czekoladowych fontann Kraków. Fantastyczna atrakcja na twoim weselu. Obsługujemy wesela, bankiety, komunie, studniówki i przyjęcia z innej okazji. W ofercie mamy różnego rodzaju czekoladowe oraz alkoholowe fontanny, w różnych pakietach obsługi. Nowość w naszej ofercie - FOTOBUDKI! Atrakcje weselne
Kraków
2021-09-14 Feel The Travel Opowiedzcie nam o swoich marzeniach, a my zrobimy wszystko, by Wasza podróż poślubna była niezwykle romantyczna i wyjątkowa. Nasza oferta obejmuje kraje takie jak m.in. Tajlandia, Indonezja, Filipiny, Kuba czy też Meksyk. Zapraszamy do kontaktu. Podróż poślubna
Kraków
2021-08-22 maXim Jesteśmy 5-cio osobowym zespołem muzyczny z ogromnym doświadczeniem i niebywale szerokim repertuarem, potrafimy sprostać nawet najbardziej wymagającym gustom i poprowadzić imprezę w sposób by stała się niezapomniana. Zespoły weselne
Zgierz
Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Pokaż wszystko

Konsultanci ślubni - Kielce

Wytwórnia Ślubów Wedding Planner Kielce

Kielce

Telefony: kom. 604 503 063
E-mail: wyślij wiadomość
Strona WWW: kielce.wytworniaslubow.pl/pl/

Realizacja: świętokrzyskie, śląskie

Mieszkasz za granicą, a ślub ma odbyć się w Polsce? Codzienne obowiązki zabierają Ci czas na planowanie? A może nie jesteś typem organizatorki i martwisz się, że czegoś nie dopilnujesz?

Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedziałaś „tak”, to możesz odetchnąć z ulgą. Z Wytwórnią Ślubów zapomnisz o swoich obawach. Od ponad 10 lat tworzymy bezstresowe przyjęcia weselne z niezwykłą dbałością o detale i o to, by Ten Dzień był wyjątkowy, jak wyjątkowa jest wasza miłość.

Przedstawcie nam swoją wizję idealnego ślubu, opowiedzcie o swoich pomysłach, planach, marzeniach i oczekiwaniach, a my wprowadzimy je w życie. Wystarczy nam jedno niezobowiązujące spotkanie – osobiście lub na Zoom – by wrócić do Was z propozycją i wstępnym kosztorysem.

Aby jeszcze bardziej ułatwić czas planowania, otrzymacie dostęp do „Strefy Par”. Co to takiego Jest to miejsce, w którym znajdziecie wszelkie informacje dotyczące organizacji Waszego wesela, czyli propozycje, ustalenia, umowy i projekty. Dzięki temu rozwiązaniu zawsze i wszędzie będziecie wiedzieć, na jakim etapie są przygotowania do Waszego ślubu, a harmonogram działań, który otrzymacie, pozwoli Wam na terminowe podejmowania decyzji. 

Przychodzimy z pomocą również tym parom, które w większości samodzielnie zorganizowały wielu usługodawców, np., wybrały miejsce na wesele i zespół, ale nadal potrzebują sprawdzonych poleceń innych podwykonawców.  Ślubne S.O.S stworzone zostało dla wszystkich osób, które chcą, aby ich wesele zostało dopięte na ostatni guzik. Jeśli więc nie macie fotografa i pomysłu na podziękowania dla gości, wycofał się Wasz zespół, a w ferworze planów zapomnieliście o bukiecie ślubnym – my staniemy na wysokości zadania i pomożemy zorganizować wszystko to, co w trakcie ślubnej przygody Wam umknęło.

Zorganizujemy dla Was ślub w plenerze, wesele pod namiotem a także polecimy sprawdzone kontakty i dopilnujemy, by Dzień Waszego Ślubu przebiegł zgodnie z planem, a w pamięci Waszej i Waszych gości pozostał jako niezapomniane wydarzenie, bardzo osobiste i po prostu piękne.

 

Wytwórnia Ślubów Wedding Planner Kielce - Galeria zdjęć