PlanowanieWesela.pl » Konsultanci ślubni » Pomorskie » Gdańsk » Wytwórnia Ślubów Wedding Planner Gdańsk
Przewiń do treści
Polecamy
Złoty Krążek
Ostatnio dodane
2022-01-09 Wedding Planner - Justyna Grzymała Weddings & Events Konsultanci ślubni
Warszawa
2021-10-29 Firma Jubilerska Górecki Sp.j. Biżuteria ślubna
Warszawa
2021-10-23 Siedlisko Żuków Sauna, jacuzzi zewnętrzne z gorącą wodą i hydromasażem oraz 150m2 dom na 3ha działce na wyłączność. idealne miejsce do organizacji spotkań w nietypowym stylu. Wieczór panieński, kawalerski
Siedlce
Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Pokaż wszystko

Konsultanci ślubni - Gdańsk

Wytwórnia Ślubów Wedding Planner Gdańsk

Gdańsk

Telefony: kom. 505 457 390
E-mail: wyślij wiadomość
Strona WWW: gdansk.wytworniaslubow.pl/pl/

Realizacja: pomorskie, mazowieckie

Zaręczyny to jeden z bardziej wyjątkowych momentów życia. Panowie – ale nie tylko, bo czasem i Panie! – prześcigają się w pomysłach, by zrobić wrażenie na drugiej połówce.

Po zaręczynach naturalnie pora na planowanie ślubu i wesela!

Nie wszyscy wiedzą, ze potrafi to zająć nawet 300 godzin osobom, które nie znają branży ślubnej, spędzają godziny na poszukiwaniach Sali, zespołu, fotografa…. A jeśli mieszkają na stałe za granicą i muszą zrobić to na odległość przy minimum przylotów do kraju – do 300 godzin dojdą kolejne dziesiątki godzin…

A gdyby tak… po prostu opowiedzieć o swoich planach, oczekiwaniach, marzeniach i możliwościach doświadczonemu profesjonaliście, który zajmie się wszystkimi sprawami organizacyjnymi? Oczywiście to Wam pozostanie podejmowanie ostatecznych decyzji, ale poza tym planowanie – nawet na odległość! – będzie czystą przyjemnością, zaś Dzień Ślubu pozostanie w Waszej pamięci jako ten wyjątkowy, piękny i co ważne, bezstresowy.

Jesteśmy wtedy, gdy nas potrzebujecie. Wytwórnia Ślubów, odkąd tylko istnieje (a to już ponad dziesięć lat!) tworzy bezstresowe przyjęcia szyte na miarę – indywidualne, kreatywne i dopięte na ostatni guzik. Współpracuje przy tym z szeregiem sprawdzonych w branży podwykonawców, którzy uświetnią Wasz Dzień i nie zawiodą.

By ułatwić komunikację na odległość, powstała „Strefa Par” – miejsce, w którym pojawią się nasze wszystkie propozycje, oferty, ustalenia i umowy, byście mieli dostęp do tego zawsze i wszędzie. Koniec z drukowaniem dziesiątek stron i wożeniu ze sobą segregatora – wystarczy tylko urządzenie mobilne!

Dajcie znać, czego potrzebujecie, a my pomożemy Wam uczynić Dzień Ślubu najpiękniejszym dniem Waszego życia!

 

Wytwórnia Ślubów Wedding Planner Gdańsk - Galeria zdjęć