betelli.pl

Komis dodatków ślubnych

Strona główna » Komis ślubny » Akcesoria ślubne » Mazowieckie » Warszawa » Komis dodatków ślubnych

Akcesoria ślubne Komis dodatków ślubnych

Komis dodatków ślubnych

Akcesoria ślubne » Mazowieckie » Warszawa

Cena: do negocjacji

Osoba kontaktowa: Agnieszka
Telefon: 501124417
E-mail: a.n@eja.com.pl

Data dodania: 2010-05-06
Numer oferty: 102
Od kilkunastu lat zajmujemy się sprzedażą i drukowaniem zaproszeń ślubnych. Nasi Klienci namówili nas byśmy podzielili się naszymi doświadczeniami i uśmiechem z większym gronem odbiorców :) postanowiliśmy dla Państwa wygody otworzyć komis dodatków ślubnych - znajdziecie u nas: parasolki, rękawiczki, ozdoby, welony, biżuterię, buty i wiele innych dodatków. Zapraszamy chętnych do wstawiania rzeczy używanych i nowych, zapraszamy do oglądania i odwiedzania naszej Pracowni - Centrum Warszawy, ulica Wilcza 31 lok.12c, tel. 501124417!!!!

Jeśli nie macie nic do kupienia / sprzedania ale napotkaliście na swojej drodze problemy organizacyjne - zapytajcie nas, chętnie dzielimy się doświadczeniami naszych Klientów i własnymi, mamy dużą bazę danych firm i podwykonawców z branży... Nie jesteśmy ślubnymi konsultantami, po prostu chcemy polecać sprawdzone i solidne firmy, tak by nasz "ślubny świat" był przyjazny i profesjonalny.

Przyjmowanie w komis od 10 maja br.
Sprzedaż komisowa od 1 czerwca br.

Galeria zdjęć

logo_pracownia EJA.jpg
Polecamy
Ostatnio dodane
2017-05-27 WIDEO -FOTO -Roman Studio ZAPRASZAMY.Filmowanie oraz fotografia ślubna . Dodatkowo w pakiecie oferuję Państwu sesję zdj.oraz clip narzeczeński w najpiękniejszych miejscach plenerowych). Film i Zdięcia wykonujemy profesjonalnymi kamerami SONY i PANASONIC ,Pentax ,Canon/FULL HD Internet: Wideo-Foto-Roman Studio Wideofilmowanie
Giżycko
2017-05-16 Studio fotografii ślubnej i wideofilmowania Grupa 5D Fotografia ślubna
Bydgoszcz

Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Archiwum sond

Najbliższe śluby:

Złoty Krążek
Polecamy