Fotografia ślubna - Pruszków

Strona główna » Fotografia ślubna » Mazowieckie » Pruszków » STUDIO FOTOGRAFII ARTYSTYCZNEJ & WIDEOREPORTAŻU

STUDIO FOTOGRAFII ARTYSTYCZNEJ & WIDEOREPORTAŻU

Pruszków, ul. Kościuszki 8 paw. 10

Telefony: tel. 22 728 39 20, kom. 509 897 178
E-mail: wyślij wiadomość
Strona WWW: www.studiofotart.com

Inne: Filia w Ożarowie Mazowieckim ul. Poznańska 280 paw. 2 tel 22 721 1779.

Zapraszamy na niepowtarzalne zdjęcia ślubne plenerowe do unikatowego ogrodu z ekskluzywnymi fontannami z piaskowca, gdzie w otoczeniu rzeźb i pod osłoną drzew, wielobarwnych kwiatów możecie całkowicie oddać się nastrojowi, spontaniczności i chwili. Dzięki temu Wasze zdjęcia będą jedyne w swoim rodzaju.

Proponujemy również zdjęcia studyjne, wideo reportaże na kamerach cyfrowych i HD, powiększenia na płótnie i papierze w oprawie w blejtramie, fotoksiążki w grubej, skórzanej oprawie (Photobook) oraz foto collage.

Studio Fotografii Artystycznej & Wideoreportażu wyposażone w najnowocześniejszy i najaktualniejszy sprzęt zapewni utrwalenie najważniejszych chwil z Waszego życia, zarówno w formie zdjęć plenerowych, reportażowych i w atelier, jak również nagranie video, które będzie Wam towarzyszyło przez kolejne pokolenia.

STUDIO FOTOGRAFII ARTYSTYCZNEJ & WIDEOREPORTAŻU - Galeria zdjęć
Polecamy
Ostatnio dodane
2017-03-30 Live eM Szukasz oprawy muzycznej na swoje wesele? A może zbliżają się Twoje urodziny i chciałbyś je uczcić z rodziną i znajomymi przy dobrej muzyce? Napisz do nas! Wspólnie omówimy plan twojej uroczystości i przedstawimy nasze pomysły (przy dobrej kawie, oczywiście:) Zespoły weselne
Rybnik
2017-03-28 Sklep Ślubny "Ślubne pomysły" Zaproszenia ślubne
Miechów

Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Archiwum sond

Najbliższe śluby:

Złoty Krążek
Polecamy