Lillien.pl

Fotografia ślubna - Pruszków

Strona główna » Fotografia ślubna » Mazowieckie » Pruszków » STUDIO FOTOGRAFII ARTYSTYCZNEJ & WIDEOREPORTAŻU

STUDIO FOTOGRAFII ARTYSTYCZNEJ & WIDEOREPORTAŻU

Pruszków, ul. Kościuszki 8 paw. 10

Telefony: tel. 22 728 39 20, kom. 509 897 178
E-mail: wyślij wiadomość
Strona WWW: www.studiofotart.com

Inne: Filia w Ożarowie Mazowieckim ul. Poznańska 280 paw. 2 tel 22 721 1779.

Zapraszamy na niepowtarzalne zdjęcia ślubne plenerowe do unikatowego ogrodu z ekskluzywnymi fontannami z piaskowca, gdzie w otoczeniu rzeźb i pod osłoną drzew, wielobarwnych kwiatów możecie całkowicie oddać się nastrojowi, spontaniczności i chwili. Dzięki temu Wasze zdjęcia będą jedyne w swoim rodzaju.

Proponujemy również zdjęcia studyjne, wideo reportaże na kamerach cyfrowych i HD, powiększenia na płótnie i papierze w oprawie w blejtramie, fotoksiążki w grubej, skórzanej oprawie (Photobook) oraz foto collage.

Studio Fotografii Artystycznej & Wideoreportażu wyposażone w najnowocześniejszy i najaktualniejszy sprzęt zapewni utrwalenie najważniejszych chwil z Waszego życia, zarówno w formie zdjęć plenerowych, reportażowych i w atelier, jak również nagranie video, które będzie Wam towarzyszyło przez kolejne pokolenia.

STUDIO FOTOGRAFII ARTYSTYCZNEJ & WIDEOREPORTAŻU - Galeria zdjęć
Polecamy
Ostatnio dodane
2016-10-11 Dekoracje Światłem Światło - wykorzystywane do niedawna jedynie przy organizacji dużych imprez, staje się coraz popularniejsze przy bardziej kameralnych wydarzeniach. Profesjonalnym oświetleniem można zasmakować te elementy architektoniczne, które drażnią nasze poczucie estetyki. Dekoracje weselne
Warszawa
2016-10-10 Agentka do zadań weselnych Konsultanci ślubni
Warszawa

Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Archiwum sond

Najbliższe śluby:

Złoty Krążek
Polecamy