betelli.pl

Atrakcje weselne - Kraków

Strona główna » Atrakcje weselne » Małopolskie » Kraków » Teatr Ognia LOS FUEGOS

Teatr Ognia LOS FUEGOS

Kraków

Telefony: kom. 514 052 601
E-mail: wyślij wiadomość
Strona WWW: www.teatrognia.com

Inne: Artystyczne pokazy i animacje na wesela. Tancerze ognia, pokazy w świetle uv, szczudlarze, żonglerzy, mimowie, żywe rzeźby, klauni, mydlane bańki, płonące napisy... Zaskocz swoich gości atrakcją wyjątkową jak wyjątkowy jest ten szczególny w życiu dzień!

Realizacja: Cała Polska

Jako Teatr Ognia LOS FUEGOS funkcjonujemy od 2004 r. Mamy za sobą setki udanych pokazów i występów, zarówno na zorganizowanych imprezach (festiwale, koncerty, dni miast, imprezy firmowe, eventy, konferencje, szkolenia, bankiety, otwarcia, wesela), jak i na ulicach miast. Występujemy na terenie całej Polski i poza jej granicami. Zdobyte doświadczenie i zaplecze techniczne pozwala nam tworzyć prawdziwie porywające i hipnotyzujące show, które nie pozwala ani na chwile nudy, na długo pozostawiając w pamięci widzów barwne wspomnienia.

W swoich pokazach wykorzystujemy wiele intrygujących technik scenicznych, poczynając od różnorodnego sprzętu (m.in. pazury, poi, kije, wachlarze, liny, sześcian, meteor), przez odpowiednio dobrane stroje, taneczne układy choreograficzne (wykorzystując robiące wrażenie tzw. "wzajemnościówki" czy "passingi żonglerskie"), na oprawie pirotechnicznej i muzycznej kończąc. Proponujemy również pokaz fireshow na tle płonącego napisu, wykonanego wyłącznie według Państwa sugestii. Może więc to być płonące serce, inicjały lub imiona pary młodej bądź coś zupełnie innego, co tylko podpowie wyobraźnia.

Mamy kilkanaście gotowych pokazów - od krótkiego kameralnego pokazu tańca z ogniem aż po wieloosobowe widowisko fireshow. Każdy pokaz to zupełnie inny klimat, inne stroje, choreografia czy muzyka. Poniżej prezentujemy jedną z naszych realizacji - klasyczny pokaz fireshow w biało czarnych strojach:

Oprócz pokazów ognia zajmujemy się również kompleksową oprawą artystyczną imprez. Dzięki temu, oprócz pokazu możecie Państwo dodatkowo zamówić np. anioły na szczudłach czy animatorów dla dzieci (klauni, mimowie, etc).

Po więcej informacji, zdjęć i filmów zachęcamy wejść na naszą stronę:
www.teatrognia.com

Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy do współpracy!
Teatr Ognia LOS FUEGOS

Teatr Ognia LOS FUEGOS - Galeria zdjęćPolecamy
Ostatnio dodane
2017-01-17 Zespół Muzyczny JABADU Zespoły weselne
Rzeszów
2017-01-15 Fotovideoadi Filmowanie oraz fotografia. Posiadamy wieloletnie doświadczenie,pracujemy z pasją i pomysłem.Montujemy krótko, dynamicznie i ciekawie.Filmujemy z powietrza, z wnętrza samochodu Pary Młodej,dekorujemy salę weselną. Kliknij: https://www.youtube.com/watch?v=DrKOLuMFXhY Wideofilmowanie
Jastrzębie-Zdrój

Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Archiwum sond

Najbliższe śluby: