Lillien.pl

Atrakcje weselne - Kraków


Dance&Fashion

Kraków, ul. Czysta 12/6

Telefony: kom. 505 007 126
E-mail: wyślij wiadomość
Strona WWW: www.megipastuszko.eu

Zjawiskowy Taniec ze Skrzydłami, Bollywood Dance, Wieczory Panieńskie, Lekcje Tańca

Profesjonalne pokazy taneczne, które sprawiają, że na twarzach wszystkich gości, a przede wszystkim Pary Młodej, pojawia się szeroki uśmiech. Przerywany gromkimi brawami zjawiskowy Taniec z Białymi Skrzydłami lub Kolorowa Radość Tańca - Bollywood Dance to najpiękniejsze, co mogę zaprezentować w ten najważniejszy dla Was, wyjątkowy Dzień!

Niezapomnianych wrażeń dostarczy Wam:

Magdalena Pastuszko – tancerka w indyjskich filmach Bollywood. Z tańcem związana od ponad 20 lat. Absolwentka Kwalifikacyjnego Kursu Instruktorskiego z zakresu Tańca Jazzowego oraz stylistka i projektant ubioru. Na licznych pokazach tanecznych występuje w swoich autorskich kreacjach. Miłością do tańca dzieli się od wielu lat na warsztatach, na których nie brakuje pozytywnych wibracji i energii wstępującej w każdego, kto da się ponieść zmysłowym i nastrojowym rytmom.
Działam artystycznie na terenie całej Polski i zagranicą. Współpracuję z wieloma tancerzami, którzy na Wasze życzenie uświetnią wesele także swoim talentem (grupowe pokazy taneczne). Oferuję również cieszące się popularnością mini-lekcje tańca dla uczestników imprezy.

Cena pokazu: od 400 zł

W orientalne (i nie tylko) klimaty zapraszam jeszcze przed weselem:

 • Pierwszy taniec
 • Walc angielski, rumba, taneczny mix, a może kolorowy Bollywood Dance prosto z Indii? Wybór należy do Was, a ja mogę w tym wyborze pomóc. Ułożę specjalnie dla Was efektowną i oryginalną choreografię.
  Koszt: 80 zł/godz. (od pary) lub 64 zł/godz. (przy zakupie czterech spotkań - piąte gratis).
 • Wieczór Panieński w stylu Bollywood lub Belly Dance
 • W programie:
  - Kolorowa Radość Tańca, czyli nauka indyjskiego tańca filmowego Bollywood (lub Belly Dance) - przyszła Panna Młoda poczuje się jak prawdziwa indyjska (lub arabska) księżniczka!
  - Indyjskie (lub egipskie) stroje i biżuteria do wypożyczenia, henna
  - sesja fotograficzna i cudowne wspomnienia
  - na koniec - wspólny pokaz choreografii

  Oferuję również pomoc w wyborze miejsca imprezy (jeśli w Krakowie). Zamiast klimatu Bollywood może być Wieczór Orientalny np. w stylu egipskim (taniec brzucha).

  Koszt: 300-350 zł

  Czym jeszcze mogę Was zachwycić?
  Zapraszam do galerii foto-filmowej.
  www.megipastuszko.eu
  https://www.youtube.com/results?search_query=Magdalena+Pastuszko

  Magdalena Pastuszko
  tel. 505 007 126
  kontakt@megipastuszko.eu

Dance&Fashion - Galeria zdjęć


Polecamy
Ostatnio dodane
2016-10-25 CD Jubiler Czesław Duszyk Pracownia Złotnicza Witamy państwa bardzo serdecznie polecamy szeroki wybór biżuterii złotej i srebrnej, zegarków, zegarów, upominków. Prowadzimy skup złota i srebra po atrakcyjnych cenach. Firma poleca atrakcyjne obrączki ze złota, gładkie, grawerowane z białego, żółtego i kolorowego złota. Biżuteria ślubna
Andrychów
2016-10-24 DodatkiWeselne.pl - Zaproszenia i Dodatki Ślubne bogata oferta zaproszeń i dodatków ślubnych w atrakcyjnych cenach, sklep internetowy - zapraszamy Zaproszenia ślubne
Białystok

Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Archiwum sond

Najbliższe śluby:

Złoty Krążek
Polecamy