Atrakcje weselne - Babimost

Strona główna » Atrakcje weselne » Lubuskie » Babimost » KoncertowaMsza.pl - Tomasz Kukla - Finalista Mam Talent

KoncertowaMsza.pl - Tomasz Kukla - Finalista Mam Talent

Babimost

Telefony: kom. 888 600 048
E-mail: wyślij wiadomość
Strona WWW: KoncertowaMsza.pl

Inne: KONCERTOWA OPRAWA MUZYCZNA ŚLUBU. Małgorzata Foremniak: Miód mi się lał na serce... Kuba Wojewódzki: Jak znam życie, moja babcia płacze, dzwoni do mamy i ona też płacze Agnieszka Chylińska: Budzicie same fantastyczne emocje. Pan jest super.

Realizacja: cała Polska

Oferta

Tomasz Kukla – tenor, wokalista zespołu Diverso.

Tomasz Kukla to niesamowity głos, przepiękna muzyka oraz niezapomniane chwile podczas mszy ślubnej. Wokalista śpiewa w języku polskim, hiszpańskim, włoskim oraz angielskim. Wykonywane utwory mają styl popowo-symfoniczny.

 

Tomasz Kukla z zespołem Diverso od roku 2007 uświetniał uroczyste msze pod przewodnictwem ks. Biskupa Stefana Regmunta, ks. Biskupa Krzysztofa Białasika oraz ks. Biskupa Adama Dyczkowskiego.

Jednym z większych koncertów był występ zespołu w Rokitnie dla 8 tysięcy osób, które brały udział w mszy św. koncelebrowanej przez ponad 40 księży. W 2010 roku zespół wystąpił w finale programu "Mam talent".

 

W roku 2015, odpowiadając na specjalne zapotrzebowanie publiczności i fanów, Tomasz Kukla razem z aranżerem Tomaszem Gawrońskim utworzyli projekt KoncertowaMsza.pl i rozpoczęli uświetnianie w niepowtarzalny sposób uroczystości ślubnych. Przepiękne utwory z repertuaru Andrea Bocelli oraz zespołu Il Divo tworzą podczas mszy ślubnej wyjątkowy nastrój, który pozostaje na zawsze w pamięci. .

 

Aby uroczystość miała niezapomniany charakter, zespół KoncertowaMsza.pl opracował specjalne aranżacje, które przepięknie komponują się z uroczystością mszy ślubnej. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło na takie dopasowanie i dostosowanie repertuaru, aby idealnie wplótł się w przebieg mszy ślubnej.

Scenariusz mszy św. opracowany przez zespół KoncertowaMsza.pl, zachowujący powagę liturgiczną mszy :

Przed mszą, podczas oczekiwania gości na Młodą Parę i rozpoczęcie uroczystości, wykonujemy przepiękny, ok. 20 minutowy koncert, podczas którego Państwa zaproszeni goście usłyszą światowe przeboje, takie jak:

My way - z rep. Frank Sinatra
Time to say goodbye - z rep. Andrea Bocelli
Feelings - z rep. Il Divo
Nella Fantasia - z rep. Il Divo

 

rozpoczęcie mszy   - Hallelujah

ofiarowanie             - Ave Maria 

komunia                   - Amazing grace - tekst angielski oraz polski

                                 - Panie, proszę przyjdź - polski tekst

podpisanie aktów    - La Califfa 

zakończenie mszy   - Prowadzisz mnie org. You raise me up

wyjście Nowożeńców z kościoła - Marsz Mendelssohna


Prowadzenie mszy, części stałe liturgii takie jak psalm, Baranku Boży, O Stworzycielu oraz odpowiedzi księdzu także wykonujemy, więc obecność organisty nie jest konieczna.

 

Na każdy występ zabieramy własne, profesjonalne nagłośnienie, o mocy zdolnej nagłośnić każdy obiekt sakralny.

Występujemy zawsze w przedniej części nawy głównej (po prawej lub lewej stronie Młodej Pary). Nigdy nie chowamy się na chórach czy za filarami . Nie używamy kartek z tekstami lub nutami. Wykonując koncert oraz oprawę mszy jesteśmy widoczni dla nowożeńców oraz ich gości. Nigdy też nie zapominamy, że najważniejszymi w tym dniu osobami są Państwo Młodzi, a sacrum mszy świętej musi być zachowane. 

 

Dzięki bardzo mocnej pozycji na rynku, możemy stosować ceny umiarkowane, ale nie absurdalnie niskie. W każdej grupie rynkowej są klienci, którzy przedkładają jakość nad cenę, są też i tacy, dla których cena usługi jest najważniejsza. Jesteśmy grupą zapewniającą bardzo wysoki poziom artystyczny i tym zyskujemy kolejnych klientów, dla których jakość jest najważniejsza. 

Występujemy na terenie całej Polski.

 

Zapytania związane z kosztami występu oraz z dostępnością terminów prosimy kierować:

telefon:  888 600 048

e-mail: tomasz.gawronski@o2.pl

 

Pozdrawiamy 
Tomasz Kukla i Tomasz Gawroński 
KoncertowaMsza.pl

 


 

Polecamy
Ostatnio dodane
2016-10-24 DodatkiWeselne.pl - Zaproszenia i Dodatki Ślubne bogata oferta zaproszeń i dodatków ślubnych w atrakcyjnych cenach, sklep internetowy - zapraszamy Zaproszenia ślubne
Białystok
2016-10-11 Dekoracje Światłem Światło - wykorzystywane do niedawna jedynie przy organizacji dużych imprez, staje się coraz popularniejsze przy bardziej kameralnych wydarzeniach. Profesjonalnym oświetleniem można zasmakować te elementy architektoniczne, które drażnią nasze poczucie estetyki. Dekoracje weselne
Warszawa

Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Archiwum sond

Najbliższe śluby:

Złoty Krążek
Polecamy