wesele w górach

Atrakcje weselne - Babimost

Strona główna » Atrakcje weselne » Lubuskie » Babimost » KoncertowaMsza.pl - Tomasz Kukla - Finalista Mam Talent

KoncertowaMsza.pl - Tomasz Kukla - Finalista Mam Talent

Babimost

Telefony: kom. 888 600 048
E-mail: wyślij wiadomość

Inne: KONCERTOWA OPRAWA MUZYCZNA ŚLUBU. Małgorzata Foremniak: Miód mi się lał na serce... Kuba Wojewódzki: Jak znam życie, moja babcia płacze, dzwoni do mamy i ona też płacze Agnieszka Chylińska: Budzicie same fantastyczne emocje. Pan jest super.

Realizacja: cała Polska

Oferta

Tomasz Kukla – tenor, wokalista zespołu Diverso.

Tomasz Kukla to niesamowity głos, przepiękna muzyka oraz niezapomniane chwile podczas mszy ślubnej. Wokalista śpiewa w języku polskim, hiszpańskim, włoskim oraz angielskim. Wykonywane utwory mają styl popowo-symfoniczny.

 

Tomasz Kukla z zespołem Diverso od roku 2007 uświetniał uroczyste msze pod przewodnictwem ks. Biskupa Stefana Regmunta, ks. Biskupa Krzysztofa Białasika oraz ks. Biskupa Adama Dyczkowskiego.

Jednym z większych koncertów był występ zespołu w Rokitnie dla 8 tysięcy osób, które brały udział w mszy św. koncelebrowanej przez ponad 40 księży. W 2010 roku zespół wystąpił w finale programu "Mam talent".

 

W roku 2015, odpowiadając na specjalne zapotrzebowanie publiczności i fanów, Tomasz Kukla razem z aranżerem Tomaszem Gawrońskim utworzyli projekt KoncertowaMsza.pl i rozpoczęli uświetnianie w niepowtarzalny sposób uroczystości ślubnych. Przepiękne utwory z repertuaru Andrea Bocelli oraz zespołu Il Divo tworzą podczas mszy ślubnej wyjątkowy nastrój, który pozostaje na zawsze w pamięci. .

 

Aby uroczystość miała niezapomniany charakter, zespół KoncertowaMsza.pl opracował specjalne aranżacje, które przepięknie komponują się z uroczystością mszy ślubnej. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło na takie dopasowanie i dostosowanie repertuaru, aby idealnie wplótł się w przebieg mszy ślubnej.

Scenariusz mszy św. opracowany przez zespół KoncertowaMsza.pl, zachowujący powagę liturgiczną mszy :

Przed mszą, podczas oczekiwania gości na Młodą Parę i rozpoczęcie uroczystości, wykonujemy przepiękny, ok. 20 minutowy koncert, podczas którego Państwa zaproszeni goście usłyszą światowe przeboje, takie jak:

My way - z rep. Frank Sinatra
Time to say goodbye - z rep. Andrea Bocelli
Feelings - z rep. Il Divo
Nella Fantasia - z rep. Il Divo

 

rozpoczęcie mszy   - Hallelujah

ofiarowanie             - Ave Maria 

komunia                   - Amazing grace - tekst angielski oraz polski

                                 - Panie, proszę przyjdź - polski tekst

podpisanie aktów    - La Califfa 

zakończenie mszy   - Prowadzisz mnie org. You raise me up

wyjście Nowożeńców z kościoła - Marsz Mendelssohna


Prowadzenie mszy, części stałe liturgii takie jak psalm, Baranku Boży, O Stworzycielu oraz odpowiedzi księdzu także wykonujemy, więc obecność organisty nie jest konieczna.

 

Na każdy występ zabieramy własne, profesjonalne nagłośnienie, o mocy zdolnej nagłośnić każdy obiekt sakralny.

Występujemy zawsze w przedniej części nawy głównej (po prawej lub lewej stronie Młodej Pary). Nigdy nie chowamy się na chórach czy za filarami . Nie używamy kartek z tekstami lub nutami. Wykonując koncert oraz oprawę mszy jesteśmy widoczni dla nowożeńców oraz ich gości. Nigdy też nie zapominamy, że najważniejszymi w tym dniu osobami są Państwo Młodzi, a sacrum mszy świętej musi być zachowane. 

 

Dzięki bardzo mocnej pozycji na rynku, możemy stosować ceny umiarkowane, ale nie absurdalnie niskie. W każdej grupie rynkowej są klienci, którzy przedkładają jakość nad cenę, są też i tacy, dla których cena usługi jest najważniejsza. Jesteśmy grupą zapewniającą bardzo wysoki poziom artystyczny i tym zyskujemy kolejnych klientów, dla których jakość jest najważniejsza. 

Występujemy na terenie całej Polski.

 

Zapytania związane z kosztami występu oraz z dostępnością terminów prosimy kierować:

telefon:  888 600 048

e-mail: tomasz.gawronski@o2.pl

 

Pozdrawiamy 
Tomasz Kukla i Tomasz Gawroński 
KoncertowaMsza.pl

 


 

Polecamy
Ostatnio dodane
2018-02-13 MERCEDES111 z 1960 roku Samochody ślubne
Zgorzelec
2018-02-07 Dwór Korona Karkonoszy Kompleksowa organizacja wesel - do Państwa dyspozycji wedding planner, fotograf, kamerzysta, DJ/zespół i wiele innych. Realizujemy m.in. wesela tematyczne czy śluby w plenerze. Wesela już od 126 zł - sprawdź: www.koronakarkonoszy.pl/ Sale weselne
Sosnówka (koło Karpacza)

Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Archiwum sond

Najbliższe śluby:

Złoty Krążek
Polecamy