betelli.pl

Zaproszenia ślubne inspirowane kinem.

Strona główna » Artykuły eksperckie » Zaproszenia ślubne inspirowane kinem.

Wybraliście już suknię ślubną, garnitur, salę na weselę, a do magicznej daty pozostało już tylko kilka tygodni? W takim razie czas najwyższy powiadomić wszystkich przyjaciół i krewnych, z którymi chcecie spędzić ten długo oczekiwany dzień. Zaproszenia ślubne powinno się dostarczyć gościom co  najmniej pięć, sześć tygodni przed datą ślubu. W ten sposób goście będą mieli czas zaplanować sobie udział w Waszym przyjęciu lub ewentualnie dać znać, że nie będą w stanie przybyć. Oczywiście zaproszenia możecie wysłać też dużo wcześniej, a podany okres kilku tygodni jest ogólnie przyjętym minimalnym okresem. Wysyłanie zaproszeń później byłoby niekulturalne i mogłoby postawiać gości w niekomfortowej sytuacji.

Jak wybrać zaproszenia ślubne?

Wybór odpowiednich zaproszeń ślubnych zależy od bardzo wielu czynników. Oczywiście najważniejsze jest, żeby zawierały one wszystkie istotne informacje jak data, czas i miejsce ślubu i ew. przyjęcia weselnego. Coraz częściej na zaproszeniu umieszcza się również informację z prośbą o wcześniejsze potwierdzenie przybycia lub sugestię Pary Młodej dotyczące kwiatów, prezentów itd. Dosyć istotnym elementem jest także dopasowanie stylu zaproszeń do klimatu całego ślubu i wesela. Szukając inspiracji możecie zobaczyć na przykład zaproszenia ślubne Letica.pl, ta drukarnia z Poznania realizuje również indywidualne projekty. Jeśli więc decydujecie się na przyjęcie w pałacyku zadbajcie o to by Wasze zaproszenia były eleganckie, a gdy na przykład organizujecie przyjęcie w stylu country możecie pozwolić sobie na zaproszenia w stylu westernu. A skoro jesteśmy już przy westernie to dziś chcieliśmy Wam pokazać niebanalny sposób na stworzenie naprawdę oryginalnych zaproszeń ślubnym, zainspirowanych właśnie światem kina, filmów i seriali.

Filmowe zaproszenia ślubne

Na pomysł stworzenia takich filmowych zaproszeń ślubnych wpadli Joshua Watson i Rachel Van Der Merwe (obecnie już Watson). Joshua sam będąc fotografem skorzystał z pomocy kolegi po fachu, którym był Jordan Nakamura i wspólnie stworzyli serię ślubnych zaproszeń inspirowanych plakatami znanych filmów. Plakaty te następnie wykorzystane zostały jako okładki pudełek od płyt DVD, wewnątrz których znalazła się składanka ulubionych piosenek Państwa Młodych i wysłane do wszystkich gości. Tak przygotowane zaproszenia na 100% zrobiły na gościach niesamowite wrażenie, a w wielu domach pewnie do dziś stoją na półce. Niektóre z filmowych plakatów zostały profesjonalnie przerobione tak, aby przedstawiać Młodą Parę, natomiast inne były tylko inspirowane ulubionymi filmami czy serialami. Poniżej kilka przykładów takich filmowych zaproszeń ślubnych, a wszystkie możecie obejrzeć na stronie autora: jordannakamura.tumblr.com/. A jeśli spodobał Wam się taki pomysł to może pokusicie się o stworzenie takich zaproszeń z plakatów polskich filmów?

zapr1.jpg

zapr2.jpg

zapr3.jpg

zapr4.jpg


Polecamy
Ostatnio dodane
2016-10-11 Dekoracje Światłem Światło - wykorzystywane do niedawna jedynie przy organizacji dużych imprez, staje się coraz popularniejsze przy bardziej kameralnych wydarzeniach. Profesjonalnym oświetleniem można zasmakować te elementy architektoniczne, które drażnią nasze poczucie estetyki. Dekoracje weselne
Warszawa
2016-10-10 Agentka do zadań weselnych Konsultanci ślubni
Warszawa

Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Archiwum sond

Najbliższe śluby:

Złoty Krążek
Polecamy