Zamień kwiat na uśmiech

Strona główna » Artykuły eksperckie » Zamień kwiat na uśmiech

almaspei-baner.jpg

Co możecie zrobić, aby Wasz ślub był jeszcze bardziej wyjątkowy? To proste. Podzielcie się swoim szczęściem.

Wiecie, że w hospicjum „Alma Spei” są dzieci, które nigdy nie przeżyją tego co Wy. Dziewczynki nie włożą wymarzonej ślubnej sukni i nie wysłuchają z bijącym sercem słów przysięgi. Chłopcy nie zabalują na ostatnim kawalerskim wieczorze, ani nie poprowadzą wyśnionej dziewczyny w pierwszym małżeńskim tańcu. Żadne z nich nie skosztuje weselnego tortu, nie pojedzie w podróż poślubną.

To prawda, że tych chwil i wspomnień nie możecie im dać. Ale możecie ofiarować im inne. Radość z dmuchania świeczek na urodzinowym torcie, uśmiech na widok mikołajowego prezentu. Spokojny sen bez cierpienia i bólu.

Wystarczy, że poprosicie gości weselnych, aby zamiast kupować kwiaty podarowali datek dla nieuleczalnie chorych dzieci z hospicjum „Alma Spei”. Pieniądze zbierane są w dniu ślubu do specjalnej skarbony, podczas składania życzeń. Możecie to zrobić sami lub poprosić o pomoc naszego wolontariusza.

„Ślub z sercem” zorganizowało dotąd 80 Par. Dzięki ich wsparciu mogliśmy spełnić małe marzenia chorych dzieci, a także częściowo pokryć koszty opieki medycznej i  sprzętu  medycznego.
Do akcji można się zgłosić wypełniając formularz na www.slubzsercem.pl i wysyłając go na adres slubzsercem@almaspei.pl. Skontaktuje się z Wami koordynator, który ustali wszystkie szczegóły. Ze strony możecie pobrać  specjalny karnecik ślubny z wierszykiem, który ułatwi informowanie gości o Waszym „Ślubie z sercem”.

Pamiętajcie, że LICZY SIĘ KAŻDY UŚMIECH!

almaspei-uczestnicy-akcji.jpg

A oto, co mówią o akcji jej uczestnicy:

Kasia i Łukasz: „Spotkało nas w życiu szczęście i chcieliśmy się nim podzielić z tymi, którym jest ono najbardziej potrzebne".

Natalia i Arkadiusz: „Radość z tego, że mogliśmy pomóc chorym dzieciom to coś o wiele bardziej trwałego i cennego niż kwiaty".

Paulina i Piotr: „Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy dołożyliśmy maleńką cegiełkę do tej, jakże pięknej inicjatywy, którą jest opieka nad nieuleczalnie chorymi dziećmi”

Natalia i Paweł: „Nie zastanawialiśmy  sie ani sekundy, by wziąć  udział w tak cudownym przedsięwzięciu. Bo przecież nic nie daje takiej radości, jak pomoc potrzebującym dzieciom, a ich uśmiech jest bezcenny!”.

O naszych podopiecznych i działaniach, które prowadzimy przeczytacie na www.almaspei.pl.

Organizator akcji „Ślub z sercem”:
„Alma Spei” Hospicjum dla Dzieci, ul. Dożynkowa 88a; 31-234 Kraków
tel. 12 446 64 76, fax: 12 446 65 94, www.almaspei.pl; www.slubzsercem.pl
Koordynator akcji: tel. 500 370 807; e-mail: slubzsercem@almaspei.pl
NIP 6772252176, REGON 120074818, KRS 0000 237 645
Konto bankowe: BGŻ S.A. 08 2030 0045 1110 0000 0155 0700


Polecamy
Ostatnio dodane
2016-10-11 Dekoracje Światłem Światło - wykorzystywane do niedawna jedynie przy organizacji dużych imprez, staje się coraz popularniejsze przy bardziej kameralnych wydarzeniach. Profesjonalnym oświetleniem można zasmakować te elementy architektoniczne, które drażnią nasze poczucie estetyki. Dekoracje weselne
Warszawa
2016-10-10 Agentka do zadań weselnych Konsultanci ślubni
Warszawa

Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Archiwum sond

Najbliższe śluby:

Złoty Krążek
Polecamy