Lillien.pl

Własna gazeta ślubna? Teraz jest to możliwe!

Strona główna » Artykuły eksperckie » Własna gazeta ślubna

Ślub na plaży? Purpura zamiast bieli lub szorty zamiast garnituru? A może wesele w formie balu Marii Antoniny lub przyjęcie stylizowane na lata osiemdziesiąte? Każdy ślub jest inny, a pomysłowość Państwa Młodych nie zna granic. To najważniejszy dzień w życiu i warto puścić wodze fantazji, a co najważniejsze – spełnić swoje marzenia.

Co jest absolutnym hitem ostatnich miesięcy? Najmodniejszym trendem stała się gazeta ślubna wręczana Gościom przed weselem. Specjalne wydanie zawiera zestawienie najważniejszych, ślubnych wydarzeń. – Kiedyś byłam na weselu Koleżanki. Zanim znaleźliśmy swoje miejsce minęło dobre pół godziny. Nie wiedzieliśmy też kiedy można wręczać prezenty. Jedni mówili, że o północy, inni, że zaraz po pierwszym toaście. Dlatego postanowiliśmy z Rafałem wydać swoją gazetę ślubną. To takie kompendium wiedzy o tym co czeka Gości weselnych, wraz ze wskazówkami co znajdą w menu i jaki jest plan imprezy. Chcieliśmy też opowiedzieć wszystkim, nawet dalekim Ciotkom, Kuzynkom i Kolegom, jak się poznaliśmy. Rozdaliśmy naszą gazetkę w autokarze, który wiózł Gości z Kościoła do Restauracji. Byli zachwyceni! – wspomina Agata, która wyszła za mąż miesiąc temu.

Chcecie opisać historię Waszej miłości? Powiadomić Gości o tym, co znajdą w weselnym menu i przy którym stoliku jest ich miejsce? Zależy Wam na tym, by zdradzić jakie atrakcje dla nich przygotowaliście, kiedy odbędą się oczepiny, uroczyste krojenie tortu, pierwszy taniec? Wydajcie swój „Kurier Ślubny” i napiszcie o tym wszystkim, o czym mówi się podczas wesela każdemu z Gości… osobno :)

O czym napisać w Kurierze Ślubnym?

O wszystkim, o czym tylko zechcesz! Zazwyczaj przed ślubem i na samym weselu odpowiada się na setki pytań dotyczących przygotowań, atrakcji wieczoru, historii Waszej miłości. Karteczki z nazwiskami na stołach są dobrym oznaczeniem, ale czasem znalezienie swojego miejsca trwa bardzo długo. Podobnie jest z menu, Goście chcieliby wcześniej wiedzieć jakie smakołyki na nich czekają. Jeśli zaś organizujecie wesele z epoki – warto wszystkich wprowadzić w temat.

Napiszcie o tym:

  • Jak się poznaliście i jaka jest historia Waszej miłości?
  • Skąd pomysł na takie, a nie inne wesele?
  • Co Goście znajdą w weselnym menu?
  • Jaki tort przygotował cukiernik?
  • Jakie atrakcje wieczoru są przewidziane dla uczestników? (pierwszy taniec, tort, oczepiny, karaoke, konkurs na najpiękniejszą kreację, sesja zdjęciowa Gości lub inne pomysły)
  • Gdzie siedzą poszczególni Goście? (zazwyczaj przygotowujemy ten dział w formie planu graficznego, patrz strona 2 w przykładowym Kurierze Ślubnym)
  • Jakie są weselne obyczaje? (kiedy wręczać prezenty, kto wznosi toasty etc.)

Ile to kosztuje?

Wydanie własnej gazety ślubnej to absolutna nowość na polskim rynku. Cena zależy od papieru, który wybierzecie i objętości Waszego Kuriera Ślubnego. PRZYKŁAD WYCENY: Przy założeniu, że gazeta będzie miała 4 strony A4 (3 lub 4 zdjęcia w środku i plan sali przygotowany w formie grafiki) oraz będzie drukowana na papierze o gramaturze 250 gram, cena 200 egzemplarzy gazetki (już z drukiem i dostawą do domu) wyniesie 1990 zł.

Jak zamówić?

Wszystkie dodatkowe informacje znajdziecie na stronie internetowej www.gazetyokolicznosciowe.pl.

Właścicielem portalu jest wydawnictwo Bramasole, które ma duże doświadczenie w druku książek, gazet firmowych, folderów, a także pisaniu i przygotowywaniu tekstów. Osobą kontaktową, odpowiedzialną za wydawanie magazynów ślubnych dla par jest Agnieszka Żelazko, mail: agnieszka.zelazko@bramasole.com.pl, telefon: 695 431 706

Przykładowe strony gazety ślubnejPolecamy
Ostatnio dodane
2016-10-11 Dekoracje Światłem Światło - wykorzystywane do niedawna jedynie przy organizacji dużych imprez, staje się coraz popularniejsze przy bardziej kameralnych wydarzeniach. Profesjonalnym oświetleniem można zasmakować te elementy architektoniczne, które drażnią nasze poczucie estetyki. Dekoracje weselne
Warszawa
2016-10-10 Agentka do zadań weselnych Konsultanci ślubni
Warszawa

Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Archiwum sond

Najbliższe śluby:

Złoty Krążek
Polecamy