Deco Mariage

Wieczór panieński? Tak sprawisz, że będzie wyjątkowy!

Strona główna » Artykuły eksperckie » Wieczór panieński? Tak sprawisz, że będzie wyjątkowy!

Wieczór panieński to szczególne wydarzenie w życiu każdej panny młodej. Warto więc zadbać o to, by miał naprawdę wyjątkowy i niezapomniany przebieg. Jak możesz go zorganizować, aby był szaloną i oryginalną zabawą? Podpowiadamy.

Zacznijmy od tego, że zorganizowanie wieczoru panieńskiego to zadanie przede wszystkim dla przyjaciółek i koleżanek panny młodej, a nie dla niej samej. Możecie jednak wspólnie podejść do tematu i przygotować coś, co może nie będzie 100-procentową niespodzianką, ale za to spełni wszystkie oczekiwania przyszłej żony. Pamiętajcie, że wieczór panieński nie powinien odbywać się na dzień przed wyznaczoną datą ślubu – to zdecydowanie niepraktyczne i nierozsądne rozwiązanie. Z resztą, która panna młoda chce w dniu swojego ślubu być niewyspana i zmęczona po szalonej, babskiej imprezie? I ostatnia rzecz – drobne upominki i prezenty dla panny młodej zawsze sa mile widziane!

fotobudka1122577.jpeg

Po pierwsze, gdzie zorganizować wieczór panieński?

Pierwsza nasuwająca się myśl to jakiś klub lub lokal. Ok. To świetna propozycja, jeśli np. zamierzacie przetańczyć całą noc  i wszystkie, a przede wszystkim panna młoda, lubicie tego typu klimaty. Całkiem dobrym i z pewnością tańszym rozwiązaniem jest impreza w domu. Tutaj jednak możecie napotkać na cały szereg ograniczeń – za mało miejsca, trzeba się pozbyć innych domowników i jeśli miałoby to być mieszkanie panny młodej – nici z ewentualnej niespodzianki. Dlatego idealnym rozwiązaniem wydaje się być wynajęcie apartamentu, np. na yourfreedom.pl. Taki pomysł ma cały szereg zalet:

  • świetna lokalizacja  w sercu miasta - zawsze możecie zmienić zdanie i wyskoczyć na miasto,
  • możliwość wynajęcia na taki okres czasu, jaki Wam odpowiada – może przeciągniecie wieczór panieński na kolejny dzień? No i wyśpicie się rano!
  • zero sprzątania – tutaj działa serwis hotelowy!
  • organizujecie imprezę tak, jak chcecie i nawet w bardzo dużym gronie – wszyscy się zmieszczą!

No tak, jeśli już miejsce, w którym zorganizujecie imprezę, zostało wybrane, pora pomyśleć o tym, jak spędzicie czas.

Co wyjątkowego możecie robić w wieczór panieński?

Możliwości jest tutaj naprawdę wiele. W znacznej mierze są one determinowane przez to, jaką osobą jest panna młoda, co lubi, a czego nie znosi, czy to typ spokojnej domatorki, czy tez odważnej dziewczyny, która bawi się do białego rana? Na szczęście istnieje kilka propozycji, które przypadną do gustu chyba każdej pannie młodej. I tak:

  • możecie zaprosić na wieczór panieński wizażystki, które zrobią Wam idealne makijaże, a potem wyjść w takich stylizacjach na miasto,
  • możecie urządzić sobie niemal profesjonalne SPA, zapraszając np. masażystkę lub kosmetyczkę,
  • panna młoda lubi tańczyć? Zorganizujcie dla niej lekcję flamenco, salsy lub tańca brzucha,
  • a może wspólnie coś ugotujecie? Oczywiście w towarzystwie zaproszonego szefa kuchni,
  • świetnym rozwiązaniem są zabawy i konkursy, np. quiz dotyczący tego, jak dobrze znacie bohaterkę wieczoru,
  • a wszystko oczywiście przy znakomitych drinkach, które będzie serwował Wam zaproszony barman!

Złoty Krążek
Polecamy