Weselne szczegóły

Strona główna » Artykuły eksperckie » Weselne szczegóły

Diabeł tkwi w szczegółach - możecie wynająć przepiękną salę, mieć wspaniałą oprawę muzyczną i utalentowanego fotografa, jednak to wszystko zda się na nic, jeśli zabraknie dbałości o weselne detale. Zamawiane na ostatnią chwilę dekoracje, co prawda mogą uratować uroczystość, ale z pewnością mocno uderzą po kieszeni. Czy można stworzyć ciekawą, oryginalną oprawę wizualną wesela nie wydając przy tym fortuny i nie powielając utartych, często kiczowatych dekoracji? Jak najbardziej! Ślub i przyjęcie może być nietuzinkowe i jednocześnie korzystne finansowo.

Zaproszenia i zawiadomienia

Niepowtarzalne, klimatyczne i jedyne w swoim rodzaju zaproszenie na ślub wcale nie musi kosztować fortuny. Wystarczy pomysł i nieduże fundusze na realizację wymarzonych zaproszeń dla wszystkich gości. W sklepie wedding-art http://zaproszenia-przemysl.pl możesz wybierać spośród setek nietuzinkowych modeli i wzorów, wśród których znajdziesz zaproszenia romantyczne, ekskluzywne, ręcznie robione, retro, humorystyczne oraz filigranowe w niezwykle atrakcyjnych cenach. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą ślubnych zaproszeń.

zaproszenia-slubne-f1209.jpg


 

Menu, winietki i naklejki

Bardzo często to odpowiednio dopasowane i skomponowane szczegóły stanowią o niepowtarzalnym klimacie całego przyjęcia. Żadne przyjęcie nie obejdzie się bez dekoracji stołów, niemniej nie ogranicza się ono wyłącznie do postawienia wazonu z kwiatami. Bardzo ważną rolę pełni menu oraz winietki dopasowane do motywu przewodniego ślubu. Warto zwrócić uwagę na to, aby na stołach znalazły się zestawy, kolorowe serwetki, wizytówki oraz ozdobne naklejki na butelki z alkoholem (oferujemy szeroki wybór tych ostatnich).

maldives-698501_1280.jpg

Inne akcesoria

Warto wprowadzić kilka ciekawych elementów dekoracyjnych, które przez lata będą wspominane przez gości. Z pewnością należą do nich akcesoria ślubne takie jak tablice rejestracyjne, ubranka na kieliszki, lampiony szczęścia, kolorowe girlandy, organzy i płatki róż. Należy zaopatrzyć się także w drobne upominki dla gości oraz pudelka na ciasta lub opakowania na alkohol. Gadżety weselne wykorzystywane podczas zabaw, takie jak peruki, sztuczne wąsy, tuby z konfetti, są idealnym rozwiązaniem do wprowadzenia w wesoły nastrój wszystkich gości. Tak naprawdę ogranicza nas tylko wyobraźnia, bowiem humorystyczne tablice rejestracyjne lub figurki na tort można wykorzystać jako zabawne fanty w towarzyskich grach.

 


Polecamy
Ostatnio dodane
2016-12-05 Studio Foto-Video P.A. Ginter NOWOCZESNE PODEJŚCIE DO KLASYCZNYCH USŁUG. Jeśli szukasz fotografa, który uwieczni twoje wydarzenie, to właśnie go znalazłeś, nie szukaj więc dalej! Fotografowanie w naszym wykonaniu to nie tylko praca, to coś więcej! To nasza pasja, każde zdjęcie to przemyślana kompozycja, która Was zachwyci. Fotografia ślubna
Poznań
2016-12-05 Studio Foto-Video P.A. Ginter NOWOCZESNE PODEJŚCIE DO KLASYCZNYCH USŁUG. Jeśli szukasz fotografa, który uwieczni twoje wydarzenie, to właśnie go znalazłeś, nie szukaj więc dalej! Fotografowanie w naszym wykonaniu to nie tylko praca, to coś więcej! To nasza pasja, każde zdjęcie to przemyślana kompozycja, która Was zachwyci. Wideofilmowanie
Poznań
2016-12-05 Emjot Studio Wideofilmowanie
Biała Podlaska

Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Archiwum sond

Najbliższe śluby:

Złoty Krążek
Polecamy