betelli.pl

Ślub za pasem – to jest teraz TRENDY!

Strona główna » Artykuły eksperckie » Przyjęcie weselne - trendy 2010

Miesiące letnie obfitują w ceremonie ślubne i ślubne przyjęcia. Czym zaskoczy Nas tym razem sezon ślubny 2010? Sprawdźcie, co jest teraz na topie! A rozpoczynamy od..

..nowego wymiaru nadawanego poślubnym przyjęciom! Na topie jest teraz kameralne przyjęcie zamiast hucznego weselicha na dużą skalę – mówi Karolina Wojnicz , która jest konsultantem w jednej z Agencji Ślubnych – Można je połączyć z grillem, zabawą w ogrodzie, lub dowolnie wybranym przez Młodych miejscu – tłumaczy.

Fakt faktem, coraz więcej par decyduje o ślubie w plenerze. Z początku było to jedynie nowinką, obecnie jest coraz częściej wykorzystywane do kameralnych przyjęć w gronie najbliższych. Elegancki obiad , w połączeniu z cichą, zazwyczaj muzyką zapewnia nie tylko komfort, ale i pożądany nastrój. Gustowne dekoracje cieszą oczy, a Młodzi mają swój czas dla reszty rodziny. Na weselu to raczej niemożliwe – wyjaśnia Karolina – Nowożeńcy muszą mieć oczy dookoła głowy, ciągle ich ktoś woła, każdy podśpiewuje, wybuchają jakieś konflikty – dodaje – Nie ma czasu na to, żeby nacieszyć się tą wyjątkową chwilą.

Róż i pistacja..

Obiad obiadem, menu jak menu, a dekoracje swoją drogą. Obecność dużej ilości kwiatów, białego dywanu, albo ekskluzywnych lampionów dodaje uroku i powagi. Istotny jest także kolor. W tym roku modne jest połączenie pistacji z odcieniem różu, bieli i czerni – mówi Ekspertka – Popularne są także motywy greckie, zwłaszcza w stroju Panny Młodej. Zamiast welonu wybiera się woalki, albo tradycyjne opaski. Proste, gustowne i na czasie – wyjaśnia.

Trochę ognia nie zaszkodzi..

Nie zaszkodzi i nic się nie zapali, a mowa nie tylko o wódce. Trendy są teraz pokazy pirotechniczne, lampiony życzeń i fajerwerki . Te pierwsze zazwyczaj wykonują barmani, a to oznacza tylko jedno – jest bar z kolorowymi koktajlami, które ubóstwiają głównie panie. Weselna wódka odchodzi w zapomnienie, choć zawsze znajdzie się sympatyk czystego alkoholu – zaznacza Karolina. Koktajle jednak ciekawią i zachwycają, szczególnie małych bywalców weselnych przyjęć. Dzieci na weselu to nie kłopot. Coraz częściej Młodzi zapewniają profesjonalną opiekę nad dziećmi. To po to, żeby rodzice nie martwili się o swoją pociechę i w końcu mogli się pobawić – tłumaczy Konsultantka. Z usług niań na wesele korzysta większość Agencji Ślubnych.

Jak widać na przykładach, wracamy powoli do starych tradycji. Coś, co było modne kiedyś, modne okazuje się być także i dziś. Bez względu na wybór dokonany przez przyszłych Małżonków, cel jest tylko jeden - DOBRA ZABAWA!

Karolina Wojnicz
www.wyjatkowewesele.com.pl


Polecamy
Ostatnio dodane
2016-10-11 Dekoracje Światłem Światło - wykorzystywane do niedawna jedynie przy organizacji dużych imprez, staje się coraz popularniejsze przy bardziej kameralnych wydarzeniach. Profesjonalnym oświetleniem można zasmakować te elementy architektoniczne, które drażnią nasze poczucie estetyki. Dekoracje weselne
Warszawa
2016-10-10 Agentka do zadań weselnych Konsultanci ślubni
Warszawa

Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Archiwum sond

Najbliższe śluby:

Złoty Krążek
Polecamy