Deco Mariage

Przygotowania przed ślubem

Strona główna » Artykuły eksperckie » Przygotowania przed ślubem

Artykuły o przygotowaniach przed ślubem i weselem

Życie w mieście jest prawdziwym wyzwaniem dla organizmu. Przyszła Panna Młoda, która przygotowuje się do ślubu nie może porzucić codziennych obowiązków. Wiele godzin tygodniowo spędzamy w korkach lub zatłoczonych autobusach, oddychamy zanieczyszczonym spalinami powietrzem, a przemysłowe zabudowania i biurowce zasłaniają błękit nieba. Ciągłe oddziaływanie szkodliwych czynników zewnętrznych powoduje, że tracimy wewnętrzny blask, jesteśmy przemęczeni i brakuje nam energii. Odbija się to na naszej formie psychicznej i fizycznej, która w dzień ślubu i podczas zabawy weselnej powinna być w najwyższej formie. Całość odczuwa także Twoja skóra, która staje się matowa i pozbawiona zdrowego kolorytu.

Stawiamy więc pytania: Jak możemy się przygotować na ten wielki dzień? Jak pięknie wyglądać podczas ceremonii ślubnej? Co zrobić by oczarować gości weselnych? Jak zadbać o cerę by wytrzymała trudy wesela?

Są sposoby na odnowę dla ciała i ducha: odprężająca wizyta w salonie kosmetycznym, relaksujący masaż, regenerujące kosmetyki oparte na naturalnych składnikach. Warto też wybrać się na zajęcia fitness albo do sauny. Ważna jest także zdrowa dieta - pomoże ona nie tylko utrzymać doskonałą formę i smukłą sylwetkę, ale także dzięki wprowadzeniu do menu zielonej herbaty, poczuć na co dzień niezwykłą lekkość. Ta lekkość jest niezbędna, by podczas przysięgi małżeńskiej w dniu ślubu czuć się wyśmienicie. Nowe zielone herbaty łączą oczyszczające właściwości wody z naturalnymi przeciwutleniaczami zawartymi w zielonej herbacie, dzięki czemu możesz naturalnie oczyścić swój organizm z toksyn, co pomoże Ci odzyskać dobry nastrój przed weselem. Zielona herbata, od wieków doceniana w krajach Dalekiego Wschodu, pochodzi z tych samych krzewów co czarna. W Japonii i Chinach znana jest od ponad pięciu tysięcy lat. W Europie jej walory zaczęto dostrzegać wraz ze wzrostem wiedzy o zdrowym odżywianiu. Coraz częściej ten napój jest nieodzownym elementem każdej diety podczas przygotowań do ślubu i wesela.

Pozostałe artykuły o tematyce ślubnej i weselnej


Polecamy
Ostatnio dodane
2018-06-15 GRUPA WESELE Grupa Wesele to kolektyw zawodowych muzyków z Krakowa, tworzących profesjonalne zespoły weselne. Kompleksowa obsługa muzyczna, techniczna i konferansjerska wesel. Posłuchaj, zobacz i wybierz wyjątkowy zespół muzyczny na Twoje wesele w kilka minut! Zespoły weselne
Kraków
2018-05-23 Dedykowane Podziękowania dla Rodziców Malowane Piaskiem od Galitsyna Art Group Dedykowane Pokazy Sztuk Wizualnych/Malowanie Piaskiem/Gwiezdne Show/Speed Painting/Podziękowania dla Rodziców. Atrakcje weselne
Warszawa
2018-05-23 AxeL Video Studio Wideofilmowanie na terenie województwa pomorskiego i kujawsko-pomorskiego. Wideofilmowanie
Chojnice

Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Archiwum sond

Najbliższe śluby:

Złoty Krążek
Polecamy