Lillien.pl

Pierwsze wspólne wakacje: jak spędzić je w wyjątkowy sposób?

Strona główna » Artykuły eksperckie » Pierwsze wspólne wakacje: jak spędzić je w wyjątkowy sposób?

Pierwszy wspólny urlop to wyjątkowe połączenie wakacyjnego wyjazdu z podróżą poślubną. Gdzie nowożeńcy znajdą najlepsze warunki do wspólnego wypoczynku w romantycznej scenerii? Jakie kierunki są najchętniej wybierane przez pary, które urlop i podróż podróżną zamierzają ze sobą połączyć?

Tunezja: egzotyka i romantyzm

Dla nowożeńców Tunezja jest krajem wyjątkowym. Piękne kurorty, jak Hammamet czy Souse przyciągają świetnym zagospodarowaniem oraz licznymi atrakcjami. Zwiedzanie tutejszych miast to wspaniała szansa na odkrywanie arabskiej kultury. Romantyczna zabudowa starych miast oraz potężne meczety sprawiają, że każde większe miasto w tym kraju zachwyca arabskim charakterem. Wystarczy jednak wybrać się na wyprawę w głąb kraju, by poczuć klimat typowy już dla Afryki. Mniejsze wioski, w których czas jakby się zatrzymał, to ciekawy kierunek wycieczek po Tunezji. Sławę zdobyły również tutejsze stanowiska archeologiczne, w gronie których na szczególną uwagę zasługuje Kartagina.

Wyspy Kanaryjskie: zabawa w kolonialnej scenerii

Piękne plaże, wulkaniczne krajobrazy oraz kameralne wioski, w których można cieszyć się wypoczynkiem na wyjątkowo wysokim poziomie – takie atrakcje sprawiają, że Wyspy Kanaryjskie przyciągają młodych i zakochanych w sobie ludzi. Spokojna wyspa La Palma okazuje się dla nich znacznie bardziej atrakcyjna, niż gwarna i wyjątkowo chętnie odwiedzana przez rodziny z dziećmi Teneryfa. Bez względu na to, na której z wysp spędzają nowożeńcy swe pierwsze wspólne czasy, czekają na nich romantyczne zatoki oraz piękne, kolonialne miasteczka.

A może gorąca Kuba?

Wakacyjne oferty dzięki ofercie Rainbow Tours pozwalają też spędzić miodowy miesiąc na terenie wyspy, która swą kulturą, atmosferą i zamiłowaniem do dobrej muzyki wyjątkowo sprzyja nowożeńcom. Kuba to wyspa, na której o nudzie można zapomnieć. Piękna Hawana oczaruje atmosferą i unikalnymi pubami, nie brak też wyspiarskich kurortów oferujących najlepsze warunku do wypoczynku na Karaibach. Varadero przyciąga rajskimi plażami i komfortowymi hotelami, jest też miejscem atrakcyjnym dla miłośników sportów wodnych. Trinidad de Cuba może z kolei oczarować te pary, które w czasie podróży poślubnej chcą odkrywać piękno kolonialnych miasteczek i spędzać czas na zwiedzaniu najpiękniejszych zaułków w kubańskich miejscowościach.

Krajów, które idealnie sprawdzą się jako miejsce wakacji dla zakochanych, jest wiele. Egzotyczna Tunezja, gorąca Kuba lub kuszące romantyczną scenerią Wyspy Kanaryjskie to kierunki, które jako cele podróży poślubnych wybierane są najchętniej. Ich atrakcje sprawiają, że młodzi małżonkowie mogą spędzać na ich terenie czas w niezwykle atrakcyjny i romantyczny sposób. 


Polecamy
Ostatnio dodane
2018-10-20 Sala Orchis klimatyzowana sala, możliwość wyboru kolorystyki dekoracji Sale weselne
Warszawa
2018-10-18 Flora & art Pracownia Florystyczna Dekoracje weselne
Kraków
2018-10-16 FAKT STUDIO.PL Spełniamy wasze oczekiwania- w 100%. Oferujemy Państwu filmowanie oraz fotografię ślubną uroczystości ślubnych,komunii, studniówek oraz uroczystości rodzinnych. Clip Narzeczeński i sesja zdjęciowa w najpiękniejszych miejscach plenerowych oraz interaktywną czołówkę oraz fajne pomysły ciekawego filmu. Wideofilmowanie
Giżycko

Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Archiwum sond

Najbliższe śluby:

Złoty Krążek
Polecamy