rustykalne-wesele.pl

Czym się kierować przy wyborze zespołu weselnego

Strona główna » Artykuły eksperckie » Czym się kierować przy wyborze zespołu weselnego

Jednym z najważniejszych aspektów przygotowań do wesela jest wybór sali i zespołu muzycznego. Na co trzeba zwrócić uwagę przy podejmowaniu decyzji? Jakimi cechami powinna się wyróżniać dobra kapela muzyczna?

Sala i zespół weselny – trudny wybór, który można sobie ułatwić

Wybierając salę weselną warto najpierw zastanowić się, ilu będziemy mieć gości. I na tej podstawie szukać odpowiedniej sali, która pod względem swej powierzchni będzie nie za duża, ani nie za mała. W ten sposób będziemy mogli zarezerwować takie pomieszczenie, za która nie przepłacimy. Kolejnym ważnym aspektem jest jej lokalizacja, wystrój, dojazd oraz dostępność wolnych terminów. Nie bez znaczenia są także opinie innych osób, które już organizowały w niej swoje wesele, jak i ogólne wrażenie, jakie wywrze na nas właściciel lub manager sali. Zwracając uwagę na wszystkie powyższe rzeczy, dokonanie właściwego wyboru będzie bardzo proste.

impressed-in-studio-32-of-34.jpg

Trochę trudniej jest z wyborem kapeli weselnej. Tutaj bardzo ważne są opinie innych osób, ponieważ zazwyczaj nie mamy okazji przetestować zespołu przed imprezą. Dużą pomocą są na przykład opinie zamieszczanie w sieci. Warto także zwrócić uwagę na to, czy kapela udostępnia na stronie internetowej demo swoich utworów. Dobry zespół muzyczny nie wstydzi się swojej pracy, dlatego jeśli niczego takiego nie znajdziemy na stronie kapeli, to powinniśmy się nad tym zastanowić. Dobra kapela weselna dodatkowo posiada bardzo szeroki repertuar, dzięki czemu może dobrać utwory pod konkretnych gości. Zauważając na przykład, że starszyzna się nie bawi, powinna zagrać jakiś rockowy kawałek z ich lat młodości. Wybierając taki zespół, będziemy mieć gwarancję, że wszyscy nasi goście będą zadowoleni.

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszy się rock and rollowy zespół muzyczny Impressed, który w swoim repertuarze ma wiele energetycznych, roztańczonych, jak i romantycznych kawałków rockowych lub rock and rollowych. Przykładowe materiały demonstracyjne zespołu można przesłuchać na stronie www.impressed.pl.


Polecamy
Ostatnio dodane
2018-10-20 Sala Orchis klimatyzowana sala, możliwość wyboru kolorystyki dekoracji Sale weselne
Warszawa
2018-10-18 Flora & art Pracownia Florystyczna Dekoracje weselne
Kraków
2018-10-16 FAKT STUDIO.PL Spełniamy wasze oczekiwania- w 100%. Oferujemy Państwu filmowanie oraz fotografię ślubną uroczystości ślubnych,komunii, studniówek oraz uroczystości rodzinnych. Clip Narzeczeński i sesja zdjęciowa w najpiękniejszych miejscach plenerowych oraz interaktywną czołówkę oraz fajne pomysły ciekawego filmu. Wideofilmowanie
Giżycko

Sonda

Gdzie pojedziecie w podróż poślubną?


Archiwum sond

Najbliższe śluby: